TANIMLAMA

ER-TEEPOL” su bazlı sıvı deterjan türevi bir temizlik ürünüdür. Hayvansal yağlar, yağ, gres ve kirleri çıkarmak için formüle edilmiştir. ER-TEEPOL çevreci bir ürün olup toksik değildir. Çevrede tamamen ayrışabilir ve kullanımı güvenli bir üründür.

KULLANIM AVANTAJLARI

  • Uygulama alanı geniş olan çok amaçlı su bazlı temizleyicidir.
  • Tamamen çevreci bir üründür.
  • Nonilfenol etoksilatları veya diğer östrojenik bileşiklerden içermez
  • Yanıcı değildir.
  • Temizlik yapılan yüzeyde kalıntı bırakmaz.
  • Temizlik yapılan alanda hoş ve sağlıklı bir koku bırakır.
  • Ekonomik bir üründür.

DOZAJLAMA BİLGİSİ

Kuvvetli yağ sökücü olarak formüle edilmiştir. Su bazlıdır. Makina daireleri, güverteler, kamaralar ve bölmelerde yağların çıkartılması için kullanılır.

Ürün kirlilik derecesine bağlı olarak çeşitli konsantrasyonlarda çözeltisi hazırlanarak farklı amaçlar için kullanılabilir. Kir, yağ ve gresin olduğu her yerde güvenle kullanıma uygundur. ER-TEEPOL çözeltisi temizlenecek alanda fırça, bez, sprey tabancası veya tank temizleme sistemleri kullanılarak uygulanabilir.

ER-TEEPOL, hafif temizliklerde % 4-6 sulandırılarak kullanılır. 5-15 dakika yüzeyde bekletilir ve silme işlemi uygulanır. Çözeltiyi sıcak kullanmak daha avantajlıdır.

ER-TEEPOL, tank temizliğinde kullanılacaksa, özellikle mazot, diesel-oil, benzin ve yağ taşıyan tankların temizliğinde % 0,1-1’lik çözeltisi ile tank sirküle ettirilebilir veya su jeti ile püskürtülebilir. ER-TEEPOL aynı zamanda mineral ve sofra yağlarının temizliğinde ve hidro karbon free işlemi için de kullanılabilir.

ER-TEEPOL, fuel-oil dahil her tür yağ, kir, is üzerinde etkilidir. Kapalı ortamlarda kullanıma son derece uygun olup, rahatsız edici koku yapmaz, kötü koku olan ortamı temizleyerek kokuyu önler.

ER-TEEPOL, ağır kir ve yağlı yüzey temizliğinde kullanılacaksa ürünü en fazla 1:3 oranında sulandırın ve yağlı yüzeyde 5-10 dakika bekletin ve fırça yardımıyla temizlik yapın. Son olarak da yüzeyi su ile durulayın.