TANIMLAMA

Yüksek konsantrasyonlu su bazlı temizleyicidir. Makine daireleri, güverteler, sintine tankları, ultrasonik tanklar, bekletme tankları, kamaralar ve bölmelerde hidrolik, mekanik gres yağlarının, yakıt kalıntılarının, karbon kalıntılarının çıkartılmasında kullanılır. Ürün ayrıca makine, aksam ve el aletlerinin temizlenmesi, araba, kamyon, forklift lastik izlerinin temizlenmesi, yaşam mahallerinde, halı, koltuk, perde, mobilya temizliğinde zor çıkan lekeleri çıkarmak için kullanılır. Kısacası tüm mekân ve yüzeylerde kullanılabilir, korozif olmayan bir üründür. Aynı zamanda tanklarda hidrokarbon temizlik işlemi için kullanılabilir.

KULLANIM AVANTAJLARI

  • Tüm metal ve metal alaşımları üzerinde güvenle kullanılabilir. Plastik, lastik ve kauçuk üzerinde bilinen bir etkisi yoktur.
  • Boyaya zarar vermez
  • Su bazlı, toksik olmayan bir üründür.
  • Yanıcı değildir.
  • Ekonomiktir; konsantre olduğundan çok az kullanmak yeterlidir.
  • Hem tatlı su ile hem de deniz suyu ile karışım yapılabilir. Her ikisi ile karıştığında da köpürür.
  • Diğer ürünler ile beraber kullanılabilir.

DOZAJLAMA BİLGİSİ

MULTI CLEANER konsantre ya da sulandırılarak kullanılabilir. Hafif temizliklerde % 1-2 MULTI CLEANER su karışımı, 3-5 dakika yüzeyde bekletilir ve silme işlemi uygulanır. Daha iyi sonuç almak için çözeltiyi ısıtın. Tank Temizliğinde Tank Temizleyici olarak kullanılacaksa, özellikle mazot, diesel-oil, benzin ve yağ taşıyan tankların temizliğinde % 0,1-1’lik çözeltisi ile tank sirküle ettirilebilir, bekletilebilir veya su jeti ile püskürtülebilir. Fuel-oil dahil her tür yağ, kir, is üzerinde etkilidir. MULTI CLEANER gerektiğinde hidrokarbon temizliğinde de kullanılabilir. Bu amaçla kullanıldığında da yukarıda Tank Temizliğinde kullanılması için verilen oranlar kullanılabilir. Kapalı ortamlarda kullanıma son derece uygun olup, rahatsız edici koku yapmaz, kötü koku olan ortamı temizleyerek kokuyu önler. Ağır Kir ve Yağlı Yüzey Temizliğinde ürünü sulandırmadan konsantre olarak yağlı yüzeye uygulayın, yüzeyde 5-10 dakika bekletin ve fırça yardımıyla temizlik yapın.